Ber funkční prádlo a pojď se hejbat!

Další úkoly jsou tu! Tak čti pozorně!

Úroveň 1 (10-15 min)

Letos v létě se měly v Tokiu konat letní olympijské hry. Ty z důvodu koronavirové krize byly přesunuty až na příští léto. Připravili jsme si pro vás kvíz ohledně olympijských her, které už v minulosti proběhly. Najdete tam různá zajímavá fakta i bláznivé příběhy, které se dříve staly. Stačí jen kliknout na odkaz zapsat svoje jméno a můžeš začít.

Odkaz na kvíz je zde.

Úroveň 2

Připojte se k českému olympijskému týmu a sestavte si svůj trénink podle svého jména. Ke každému písmenku je přiřazen nějaký úkol. Napište si na papír své jméno a k tomu připište cviky, které vás čekají. Je jen na vás a vašich schopnostech, jestli zvolíte přezdívku, jméno, nebo si k tomu přidáte i příjmení. Na email nám pak pošlete fotku vašeho jména i se cviky nebo nám můžete poslat video, jak cvičíte. Zde se můžete podívat, jak šlo cvičení svého jména Evče s Jíťou (viz. odkaz níže).

Úroveň 3

Jednorázové cvičení je pro tebe hračka? Tak můžeš cvičit každý den a pozorovat, jak se zlepšuješ. Pokus se za minutu udělat co nejvíce dřepů, kliků, sedů lehů a pokus se co nejdéle vydržet v prkně nebo v podřepu u zdi. Vyber si cviky, které se ti líbí a každý den je opakuj a pak si zapiš do tabulky počet nebo čas, kterého jsi dosáhl/a. Tabulka je dělaná na týden, ale můžete pokračovat i dále. Tabulku s výsledky zase posílejte na email.

Vše potřebné materiály a videa (kromě kvízu výše) najdete zde.

Ve zdravém těle, zdravý duch!!!

Za vedoucí

Evča