Vem si zástěru a pojď péct!

Krásné pondělí, milí skauti, 

vítejte v prvním týdnu naší virtuální výzvy NEBUD DIVOCh!  Týdny v karanténě ubíhají a proto Vám přinášíme první z několika výzev, kterou se určitě na chvíli zabavíte a nepropadnete tak nudě či trudomyslnosti. 

Téma pro první výzvu je pečení. Máme pro Vás dvě úrovně, které se můžete pokusit splnit. Za jakýkoliv komentář, fotku či recept budeme moc rádi. Zároveň zde můžete sledovat i výtvory ostatních členů oddílu a vzájemně se tak motivovat a vyzkoušet něco nového! Tak s chutí do toho a půl je hotovo. 

ÚROVEŇ 1 

Připravili jsme pro vás naše čtyři oblíbené recepty. Doufáme, že každý si zde najde svého favorita a dost odvahy vydat se do kuchyně! Na začátek ještě několik doporučení. Než začnete s pečením, několikrát si přečtěte recept a  zkontrolujte si, zda li máte všechny suroviny! Dobrý pozor dávejte při manipulaci s troubou, ať se nespálíte. Zároveň všechny časy pečení uvedené v receptech jsou pouze orientační – každá trouba peče trochu jinak. Pokud si chceš být jistý, že je těsto dobře upečené, píchni do něj špejlí. Pokud ji vyndáš z těsto suchou, je hotovo! Tak nahoď zástěru a pojď do toho s námi. 

Fotky toho, co jsi napekl i s komentářem jak to šlo můžeš během celého týdne posílat na mail proteze.kormorani@gmail.com

  1. Perníkové muffiny 
  2. Domácí housky 
  3. Banana bread 
  4. Špenátový quiche 

Pro náhledy receptů, rozklikněte linky výše.

ÚROVEŇ 2 

V kuchyni jsi jako doma a výše napsané recepty zvládneš levou zadní? Poděl se s námi o tvůj oblíbený recept! Zkus napsat co vše je na něj potřeba jaký je postup a pokud máš přilož i fotografii. Recept nám pošli na mail proteze.kormorani@gmail.com a my ho rádi zkusíme!